کاربر گرامی بعد از خرید از آدرس https://shahrnegar.com/panel/buyed نیز می توانید فایل خریداری شده را دانلود نمایید.

مشاهده دسته بندی بستن دسته بندی
امروز
پنجشنبه 31 خرداد 1403

امروزه داده و اطلاعات نقش بسیار مهمی در مدیریت جوامع و منابع ایفا می کند. در این میان داده و اطلاعات مطالعات و پژوهش­ ها جزء مهمترین ملزومات در راستای حل مسائل کشور به حساب می‌آید. در کشورهای پیشرفته جهت مدیریت تمام پروژه‌ها و تحلیل اطلاعات از سامانه‌ها و پایگاه­های اطلاعاتی دقیق بهره گرفته می‌شود که این امر منجر به کاهش هزینه‌ها و سرعت بخشیدن به اجرای انواع پروژه‌های عمومی شده است. 

پایگاه اطلاعاتی شهرنگار در سال 1398 توسط تیم شهرنگار (جمعی از فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های مرتبط با مطالعات شهری-منطقه ای) راه اندازی شده است

شهرنگـار جامع­ترین مرجع تامین و اشتراک داده و اطلاعات تخصصی و کاربردی در حوزه­ های برنامه­ ریزی شهری- منطقه ­ای و علوم جغرافیایی است. شهرنگـار از طریق تولید محتوا، اشتراک داده­ها و اطلاعات و همکاری در تهیه مطالعات پژوهشی، دسترسی آسان پژوهشگران، دانشجویان و سازمان­های مرتبط به داده ها و اطلاعات را با هدف بهبود کیفیت تحقیقات در حوزه ­های مذکور را فراهم می ­آورد.

شهرنگــار بستری را فراهم می­کند تا دانشجویان و پژوهشگران حوزه­های مرتبط، با تولید و اشتراک داده­ها و اطلاعات خود به کسب درآمد بپردازند.